درباره دکتر رحیمیان

درباره دکتر علی رحیمیان

سخن و نصیحتی از دکتر علی رحیمیان

برادران و خواهران و فرزندان بزرگوارمضمن عرض خوش آمد از اینکه این بیمارستان را به عنوان محل درمان خود انتخاب کردید خوشحال و خرسندم، نکاتی را جهت آگاهی عموم و شما مراجعه کننده عزیز به عرض می‌رسانم:


1) من دکتر علی رحیمیان جهت رفاه حال هموطنان عزیزم الالخصوص شهروندان محترم البرز – الوند و حومه با استعانت از درگاه پروردگار ثمره هفتاد سال کار و کوشش خود را جهت ساخت و تجهیز این بیمارستان که به حمدالله یکی از پیشرفته‌ترین بیمارستان‌های کشور می‌باشد صرف نمودم و از درگاه باری تعالی از این توفیق خدمت شاکر و سپاسگزارم.

2) این بیمارستان را به صورت خیریه ساخته و تجهیز کردم تا هیچ کس مالک و یا سهامدار آن نگردد و سود و انتفاعی برای فرد یا گروهی نداشته باشد.

3) از مسئولین بیمارستان تقاضا نمودم و نیز می‌نمایم ضمن اینکه خدمات استاندارد و درجه یک را به مراجعین ارائه نمایند در مورد هزینه های درمان حتی‌المقدور از پایین‌ترین تعرفه بخش خصوصی برای شما عزیزان استفاده نمایند.

4) بیمارستان به علت دریافت هزینه های درمانی ارزان قیمت هر ساله با کسر بودجه گزاف مواجه گردیده که به حمدالله این کسر بودجه به وسیله افرادی خیر و نیکوکار همانند شما تأمین گردیده است.


چند تقاضا:
این بیمارستان متعلق به شما بزرگواران می‌باشد در حفظ و نگهداری از آن کوشا باشید و نسبت به پرداخت هزینه های درمانی خود به موقع اقدام نمایید. در صورت علاقه و تمایل از هرگونه کمک‌های نقدی و غیر نقدی شما استقبال و تشکر می‌نمایم. با رفتار و اخلاق اسلامی خود پزشکان – پرستاران – پرسنل خدوم و زحمتکش بیمارستان را در انجام وظایف خود یاری فرمایید. از درگاه ایزد متعال سلامتی و بهبودی هرچه سریع‌تر شما عزیزان را خواستارم.
و من ا... توفیق
دکتر علی رحیمیان